> Prohlédněte si fotoreportáže z našich akcí


> Archiv akcí


BUSINESS WOMAN BREAKFAST

Řada seminářů a workshopů vedených špičkovými tuzemskými a zahraničními lektory nabízí jedinečnou příležitost pro osobní rozvoj a profesní networking. Inspirativní setkávání při snídani se odehrávají v atraktivním prostředí luxusních pražských hotelů.


21. ČERVNA: ELIŠKA HAŠKOVÁ COOLIDGE

Dodržování vysokých etických standardů není slabinou, nýbrž silnou stránkou, a to jak vrcholných politiků, tak top managementu firem. Dbát na jejich dodržování se vyplácí vždy. Bohužel už příliš dlouho žijeme ve společnosti, kde je zvykem tvrdit opak. Pojďme se přenést do časů, kde dané slovo platí, a zkusit si promítnout tehdejší běžný stav do způsobu, jak uvažujeme o vedení státu i firem. > Více
HOW I DID IT

Třetí řada prémiových setkání je zaměřena na klíčové okamžiky kariéry význačného hosta z oblasti byznysu či práva. Širší pohled na téma kariéry garantuje moderátor z oblasti executive search nebo justice. Komorní setkání manažerských špiček.


Noblesse Oblige

Vznešenost zavazuje. Starobylé heslo francouzské šlechty vycházející z myšlenky, že výsadní postavení zavazuje k ušlechtilému jednání, má podle nás místo i v dnešním světě. Setkání osobností byznysu, pro něž úspěch a bohatství jsou záležitostí osobní a společenské odpovědnosti.


BUSINESS WOMAN DIALOG

Série podvečerních networkingových eventů – panelových diskusí s aktivní účastí publika, které se odehrávají v příjemném prostředí špičkových pražských hotelů. Na pódiu vystoupí významné osobnosti z oblasti byznysu, práva či politiky.